Kerk directory Oroville Mercury Registreer

Godsdienst Admin December 16, 2016 0 27
FONT SIZE:
fontsize_dec
fontsize_inc

update 06-20-13

Voor de wijzigingen in het Oroville Mercury-Register Kerk Directory, e-mail naar religion@orovillemr.com~~V, fax 342-3617, e-mail Oroville Mercury-Register Kerk Directory op P.O. Box 9, Chico, CA, 95927 of bel 896-7754.

Assembly of God

First Assembly of God

3210 Oro Dam Blvd, Oroville

  • 533-4707

    Rev. e.e. smid

    Sunday School: 09:30 Alle leeftijden

    Diensten: 11:00 uur en 06:00

    Woensdagavond bijbel Dienst 07:00

    van 09:00 vrouwen ministeries dinsdag

    BATTISTA

    First Baptist Church

    Yard & Washington St., Oroville

  • 533-6197

    Sunday School: 09:45

    Morning Service: 11:00

    Mienh Services: 13:00

    Woensdag Prayer Meeting: 07:00

    Dinsdag Bijbelstudie: 07:00

    Donderdag bijbelstudie voor vrouwen: 13:00

    Grace Baptist Church

    (Southern Baptist)

    3646 Oro Dam Blvd, Oroville

  • 533-1456

    Office Hours: 12-5 P.M. Maandag - vrijdag

    www.graceoroville.org

    Zondagsschool / kleine groep Bijbelstudie: 09:45

    eredienst en de Kerk voor kinderen: 11:00

    Avond Bijbelstudie: 18:00

    / Biblical Studies van vrouwen maandagavond mannen: 06:00

    Woensdag Prayer Meeting: 06:00

    Vrijdagavond Grace, overvloedige Life: 18:30

    New Home Missionary Baptist Church

    4380 Lower Wyandotte Rd., Oroville

  • 534-6518

    Rev. Timothy E. Harrison, predikant

    Sunday School: 09:30

    Zondag eredienst: 11:00

    kinderen Kerk

    Woensdag gebed: 06:00

    Woensdag Bijbelstudie: 07:00

    Vrijdag Jeugd Studie van de Bijbel: 18:30

    Calvary Baptist Church

    2376 en 2377 Foothill Blvd., Oroville

  • 533-7320

    Doug Taylor, predikant

    Sunday School: 09:15

    Morning Service: 10:30

    Avonddienst: 06:30

    Woensdag Service: 06:30

    Oro Vista Baptist Church

    2725 Florence Avenue, Oroville

  • 533-8900

    Rev. James Matthews III

    Leraar / woensdag gebed 04:15

    Bijbelstudie: 09:00 zaterdag

    Kerk School: 09:30

    Morning Worship: 11:00

    New Hope Missionary Baptist Church

    5640 Lincoln Blvd., Oroville

  • 533-7692

    Pastor Bill DeVore

    Sunday School: 09:30

    Morning Worship: 10:30

    Middag Services: 01:30

    Woensdag Services: 19:00

    www.newhopembc.org

    Olive Hill Missionary Baptist Church

    200 Executive Parkway, Oroville

    Fred McCarn, predikant

    Sunday School: 09:45

    Morning Worship: 10:45

    avond services: 05:00

    Woensdag Services: 19:00

    KATHOLIEKE

    St. Thomas de Apostel

    1330 Bird Street, Oroville

  • 533-0262

    Rev. Roy Doner

    Sat. Massa: 17:30 Engels / Spaans 07:00

    Zondagsmis: 08:15, 10:30,

    en 12:30 uitdaging

    Weekdagen: ma-vri om 8:30 in Oroville

    Heilige Theresa Rooms-Katholieke Kerk

    1749 Spruce Street, Chico

  • 893-1742

    Alleen Latijnse Mis

    Dagelijks: 07:30

    Zondag: 09:00

    Fr. C. Byman

    Christian Science

    First Church of Christ, Scientist

    1940 Bird Street, Oroville

  • 533-1274

    Zondag Dienst Ochtend: 10:00

    Sunday School: 11:00

    Woensdag middag Getuigenis Meeting

    Reading Room - 1949 Bird St.

    Mon. - Vrij, 11: 00-01: 00

    Church of Christ

    Church of Christ

    625 Bird Street, Oroville

  • 533-4971

    Jeff MacDougall

    Morning Service: 10:45

    Church of Christ

    2020 Pine Street, Oroville

  • 533-0128

    Evang. Carlos M. Aguilar

    Sunday Morning Worship: 09:30

    Klasse zondagochtend (alle leeftijden) 11:00

    aanbidding 18:00 Zondagavond

    Klasse woensdagavond (alle leeftijden) 07:00

    gemeentezang

    First Congregational

    (United Church of Christ)

    1715 Bird Street, Oroville

  • 533-2483

    Jerry Hambleton, minister

    Choir Practice 09:00

    Zondagsviering 10:00

    11:00 Social

    BISSCHOPPELIJKE

    St. Paul's Episcopal

    1430 Pine Street, Oroville

  • 533-5035

    Toer David Englund - Priest

    09:00 zondag Services

    Evangelical Free

    Evangelical Free Church

    3785 Olive Highway, Oroville

  • 533-6866

    John Bronson, predikant

    Morning Worship: 09:00

    Bedrijf: 10:30

    Sunday School: 11:00

    Avonddienst: 05:30

    Awana 17:45 woensdag september-mei

    Jehovah's Getuigen

    Getuigen van Gold Lake Congregatie ofJehovah

    3161 Oro-Bangor Hwy., Oroville

  • 533-9173

    Zondag: publieke discours, 01:00

    Las Plumas Congregatie van Jehovah's Getuigen

    3161 Oro-Bangor Hwy., Oroville

    Zondag: publieke discours, 10:00

    FOURSQUARE

    Lifespring Foursquare Church

    3330 Orange Ave., Oroville

  • 532-1234

    eredienst met de boodschap te zijn

    Ted Lienhard, pastoor: 10:00

    Heiligen der Laatste Dagen

    Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen

    2390 Monte Vista Avenue, Oroville

    Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen

    167 Table Mountain Blvd, Oroville

  • 533-2005

    Oroville Ward

    2390 Monte Vista Ave., Oroville

  • 533-4681

    09:00 - 12 uur

    Bisschop Lee W. Trinnaman

    Oroville Ward III

    2390 Monte Vista Ave.

  • 589-4157

    11: 30-02: 30

    Bishop Bryan Klingler

    Tafelberg Ward

    167 Table Mtn. Blvd., Oroville

  • 534-4284

    Bijeenkomst Sacramento: 11: 30-12: 40

    Zondagsschool / Primair: 24:50

    Priesterschap / ZHV: 1: 40-02: 30

    Bishop Drew Henry

    Tafelberg Hmong Branch

    167 Table Mountain Blvd, Oroville

  • 532-0942

    Avondmaalsdienst: 09:00

    Zondagsschool / Primair: 10:20

    Priesterschap / ZHV / YM / YW: 11:10-12:00

    President Chue Vang Lor

    LUTHERAN

    Calvary Lutheran Church

    Edgewood Drive & Foothill Blvd., Oroville

    Douglas R. Williams, predikant

  • 533-5017

    Kerkdienst op zondag: 09:00

    De kerk kinderen, 10 en jonger: tijdens de eredienst

    Sunday School: 10:30

    mennonite

    Kerk van God in Christus, Mennonite

    4505 Foothill Blvd.

  • 589-7941

    Sunday School: 10:00

    Morning Service: 10:45

    1e en 3e zondag van zingen: 19:00

    METHODIST

    Taylor Memorial Christian Methodist Episcopal Church

    1957 B Street, Oroville

    Rev. Darlene Goodson

    Sunday School: 09:45

    Morning Service: 11:00

    First United Methodist Church

    45 Acacia Avenue, Oroville

  • 534-9455

    Ministerie Team

    Rev. Donna M. Van Maanen

    Rev. Chuckua Yang, Hmong ministerie

    Spreken Hmong aanbidding vergadert 09:30

    Engels aanbidding samen 11:00

    Zondagsschool vergadert 09:30

    Foothill Community Church (Free Methodist)

    2475 Foothill Blvd., Oroville

  • 533-0912

    Website: www.foothillchurch.com

    Phil Gilmore, de senior pastor

    Debbie Gilmore, Gezinsleven Pastor

    Kris Shepherd, associate pastor

    Randi Shepherd, Student Ministries Pastor

    Zondag Services: 9 & 11:00

    FCC Biblical Studies, en ministeries voor genezing, gebed, jongeren, volwassenen, senioren en volwassenen.

    NAZARENE

    Oroville Kerk van de Nazarener

    2238 Monte Vista Ave.

    Oroville

  • 533-7464

    www.oronaz.org

    Zondag Services: 09:00 & 10:45

    PINKSTEREN

    Calvary Christian Fellowship

    3855 Fallbrook Ave, Oroville

  • 533-3750

    Frank Montgomery, predikant

    Sunday School: 09:45

    Morning Worship: 11:00

    Zondagavond: 18:00

    Woensdag aanbidding: 07:00

    Nieuwe Tempel Life

    2580 Feather River Blvd., Oroville

    Zondagsschool voor alle leeftijden: 13:30

    Zondag Services: 14:30

    Trinity Bible Church

    3115 Myers Street, Oroville

  • 533-6489

    Ron LaGatta, predikant

    Sunday School: 09:00

    Sunday Morning Worship: 10:00

    Mer Vespers en voorbede: 07:00

    Temple of Praise

    3046 Myers Straat

  • 370-7516

    John & Lorrie Frazier, herders

    Zondag service: 02:30

    (Gevolgd door een gratis diner)

    Woensdag Service: 07:00

    Wynn Memorial

  • 533-9029
  • 2528 D Straat

    Adrain Hills, Sr., Pastor

    Zondagsschool 08:00, zondag 1

    Zondagsschool 09:15

    Morning Worship 10:00, zondag 1

    Morning Worship 11:00

    Evening Worship 06:00

    middaggebed, Mon-SAT.

    Bijbelstudie 18:30, March

    Worship 07:30 's avonds, vr

    PRESBYTERIAAN

    Trinity Presbyterian Church

    2350 Foothill Blvd., Oroville

  • 534-0354

    Rev. Stan Henderson

    Adult Kerk School: 09:00

    Kerk school voor kinderen: 10:15

    Kerkdiensten: 10:15

    Communie eerste zondag

    OROVILLE Centrum voor Geestelijke het Leven

    3135 Oro Dam Blvd, Oroville

  • 589-9719

    Ronden. Geri & Bill Parrish, co-pastors

    Aanbidden met bericht: 10:30

    Adventist

    Zevende-dags Adventisten

    1180 Robinson St., Oroville

  • 533-4461

    Larry Kostenko, predikant

    Sabbath School: 09:00

    Morning Service: 10:45

    Organist, Norman Nelson

    Gouden Veer Zevende-dags Adventisten

    Hwy 70 op Detlow Rd.,

  • Oroville
  • 533-3594

    Morning Service: 10:50

    UNIT

    Oroville units

    1321 Robinson St., Oroville

  • 533-8696

    Dennis Ashley, een licentie Master Unit

    Zondag service: 10:00

    orovilleunity@sbcglobal.net

    niet confessioneel

    Kerkgemeenschap schone lei

    1175 Robinson St.

  • 533-6343

    John Craig, predikant

    Worhship Service: 11:00

    Bijbel Studie: 09:45

    Oroville Christelijke Kerk

    1154 Plumas Ave., Oroville

  • 533-7200

    Bijbel School: 09:00

    Worship Service: 10:00

    Child Care

    Mike Bryan

    Foothill Church of Christ

    2295 Foothill Blvd., Oroville

  • 533-4786

    John Taylor, predikant

    Sunday School: 09:00

    Zondag service: 10:00

    Zondag Bijbelstudie 18:30

    Heren Bijbelstudie: zondag om 11:30

    Bijbelstudie Ladies ': dinsdag om 09:00

    Cirkel van Licht Meditatie / Discussion

    Farm Bureau gebouw, Oroville

    Feather River Blvd. South

    Tweede en vierde zondag

    Crossroads Christian Center

    2362 Lincoln Blvd., Oroville

  • 533-6737

    Zondagsschool 09:30

    Zondag Kerk Services 10:45

    Zondag avonddienst 06:30

    Dinsdag 18:15 Prayer

    07:00 dinsdag Avond Services

    Vrijdag Jeugddienst 19:00

    Good News Faro

    2975 Grote Ave., Oroville

    Zondag Dienst 10:00

    Donderdag Bijbelstudie 19:00

    Grace Chapel Church Evangelist

    1175 Robinson St., Oroville

    Lloyd Speece, predikant

    Zondagsviering: 11:00

    Gospel Assembly

    2807 Elgin Avenue, Oroville

    Toer John Gothard

    Zondagsdiensten om 19:00

    Jordan Crossing Ministries

    3115 Myers St.

  • 534-1382

    Zon 10:00 Dienst

  • 18:00 Eve Dienst

    Dienst donderdag 07:00

    Michael Tomlinson, senior pastor

    Het Leger des Heils

    1640 Washington Ave., Oroville

  • 534-7155

    Maj. Wayne en Paticia Wetter

    Zondagsdienst Kerk: 11:00

    Sunday School: 09:45

    Dinsdag Kerkdienst: 06:00

    Recovery service

    Woensdag Bijbelstudie: 18:00

    Korpsen van het Leger des Heils

    567 East 16,

  • Chico
  • 342-1871

    Capt. David Davis

    ochtenddienst: 11:00

    Oroville Rescue Mission

    4250 Lincoln Blvd., Oroville

    C. W. "Mac" McComas

    Eredienst: 06:00 Night

    Zondag: 03:00

    No. 1 Kerk van God in Christus

    3291 Burlington Ave.

  • 533-1518

    www.no1cogic.com

    Ouderling Kevin Thompson

    Sunday School: 09:30

    YPWW: 06:30

    Worship: 07:30

    Dinsdag Bijbelstudie: 07:00

    Vrijdag Deliverance Service: 19:00

    Gratis Trinity Church

    2180 "C" en Spencer Streets

  • 534-5458

    Verbind mensen tot Christus

    De prediking van de Heilige Geest en gebed voor de zieken

    Zondagsschool 10:00

    Morning Worship 11:00

    Zondag avonddienst 18:00

    Woensdagavond Dienst 19:00

    iedereen welkom

    Vickie Flores, predikant

    Calvary Chapel

    3723 Ashley Ave., Oroville

  • 533-1535

    Bob Scott, predikant

    ochtenddienst

    08:30 en 10:30

    Dienst Donderdag: 06:30

    Church House van de Vader

    2833 Ft. Wayne St., Oroville

  • 534-4140

    Steve Orsillo, predikant

    Woensdag eredienst om 18:30

    Zondagse dienst om 10:00

    Kerk Revolution Children

    Zondag om 10.00 uur, en

    Woensdag om 06:30

    Family aanbidding center

    B 463 Oro Dam Boulevard

  • 589-9738

    Zondag Services: 10:30

    Rev. Jim Booth, predikant

    Victory Christian Church

    2250 Fifth Ave., Oroville

  • 532-0935

    Jim Lightle, Pastor

    Koffie is op ten 10:00

    VictorySong Worship Team: 10:30

    Bericht van Pastor Jim Lightle te volgen

    (Sunday School voor de 12-jarige jongen tijdens de dienst)

    Victory Jeugd dinsdag Nights: 07:00

    www.Orovictory.com

    New Hope Bible Fellowship

    479 Plumas Ave.

  • Thermalito Grange

    Zondag: 10:00

    Cliff Couey,

  • herder
  • 533-1865

    Harvest Christian Fellowship

    1720 Daryl Porter Way of Hewlett Park

    635-6595

    Billy Bond, Pastor

    Zondag Bijbelstudie: 5-6 uur 's middags

    kinderopvang

    BANGOR

    Bangor Community Church

    7419 Oro Bangor Hwy.

    Rev. Bruce Chikalla

    Sunday School: 09:00

    Morning Service: 10:00

    BERRY CREEK

    Berry Creek Community Church

    (Nondenominational)

    1461 Bald Rock Road

    Morning Service: 11:00

    Zondagsschool 10:00

    Robert Staton, Pastor

    Mountain Chapel Assembly of God

    66 Rockerfeller Rd.

  • 589-0121

    Phil Hillier, predikant

    Morning Service: 10:30

    Whispering Pines Chapel

    (Church interkerkelijke)

    60 Whispering Chapel Lane

    Don Rau, senior pastor

    Sunday School: 10:00

    Morning Worship: 11:00

    BIGGS

    Biggs Community Assembly of God

    3079 Fifth Street

  • 868-5992

    Ellis Parker, predikant

    Christus En

  • 09:00
  • 10:00 Dienst

    's avonds 18:00

    Maandag Prayer 06:00

    Dinsdag Jeugd 07:00

    Biggs First Baptist Church

    2935 Sixth Street

  • 868-5871

    Zondag Bijbelstudie: 09:45

    Worship Service: 10:45

    Evening Worship: 06:00

    Wo Bijbelstudie: 07:00

    Biggs United Methodist Church

    5 ° C en Streets

  • 868-5381

    Tony Albistor, predikant

    Morning Worship: 10:00

    Thermalito

    Gracepoint United Pentecostal Church

    1619 10th Street, Thermalito

  • 534-1018

    Rev. Roy Visser, predikant

    Zondagsschool - 01:00

    Eredienst - 14:00

    Bijbelstudie - 07:30 woensdag

    Community Church Oro

    479 Plumas, Grange Hall

  • 533-0823

    Richard Hoyt, Jr., Pastor

    Baptist Thermalito

    10 & Nevada Streets

    voorgangers:

    Associate voorgangers: Henry & Vicki Maphet

    534-6795 of 533-1713

    Zondagsviering: 10:00

    Woensdag Nieuw begin 17:45

    Woensdag Bijbelstudie: 07:00

    New Life Church

    965 Grand Avenue

  • 534-6816

    Zondagsschool 09:30

    Morning Worship Dienst 10:30

    Avonddienst 18:00

    Woensdag Dienst 07:00

    Pastors: Ken & Brenda Malone

    Wescott Christian Center

    1400 Grand Avenue

    Melissa Scott, predikant

    1-800-338-3030

    De live satelliet dienst

    zondag 11:00

    BROWNSVILLE

    First Baptist Church

    16.918 Aero Way

    Morning Service: 11:00

    BUTTE VALLEY

    Harvest Christian Fellowship

    4743 Lucky 7 Lane

  • 635-6595

    Billy Band, Pastor

    Zaterdag Services 17:00

    Zondagsdiensten om 04:00

    in de Greater Oroville Resource Center

    1720 Daryl Porter Way

  • 282-0344

    Kom zoals je bent

    CHALLENGE

    Community Challenge

    Marysville-LaPorte Road

    Dewayne Flohr, predikant

    Morning Service: 09:30

    CHEROKEE

    Cherokee Christian Fellowship

    2100

  • Oregon Gulch Road
  • 370-6952

    (The Old School House Oregon)

    & Praise Worship 10:00

    Forbestown

    Kerk in de Wildwood

  • 19082 New York Flat Road
  • 675-2824

    Forbestown, 95.941

    Winston E. Culp, predikant

    Zondag service: 10:30

    Avonddienst: 05:00

    GRIDLEY

    Crossroads Community Church

  • 325 Indiana Straat
  • 846-2494

    Mark Louw, predikant

    Zondag service: 10:30

    Vriendelijke Christian Church

    Hazel en Washington Streets

  • 846-4002

    Ray DeLoe, minister

    Worship Service: 10:45

    Calvary Baptist Church

    1730 Sycamore Straat

    Roy McPherson, minister

    Morning Service: 11:00

    First Church of Christ Scientist

    545 Ohio Straat

    Morning Service: 11:00

    Kerk van de Nazarener

    325 Indiana Straat

    Glen Ratliff, minister

    Zondag service: 11:00

    Kerk van San Timoteo (Episcopal)

    410 Jackson St.

    Rev. Craig Kuehn

    Heilige Eucharistie: zondag 10:00

    Iglesia de Cristo Gentil

    1133 Locust St.

    Alberto Yahuaca, predikant

    Services dinsdag 07:30

    Zondag Dienst 17:00

    Jehovah's Getuigen

    140 Idaho St.

    David R. Penman

    openbare toespraak: 09:30

    Adventist

    Indiase en Magnolia Streets

  • 846-2393

    Myron Tait, predikant

    Worship Service: 10:45

    Lutheran Church of Grace

    150 Ford Avenue

    Morning Service: 09:30 en 11:00

    Sunday School: 09:30

    Hispanic service: 04:00

    The Lighthouse Tabernacle

    820 Ohio Straat

    Bill Hammond, predikant

    846-4885 of 846-4553

    Morning Service: 11:00

    United Pentecostal

    Cherry & Haskell Streets

  • 846-4704

    Zondagsviering: 10:00

    06:00 Zondagavond

    Kirby Parker, Pastor

    Chrstian Life assemby van God

    1158 Humble Ave.

  • 846-2358

    Dwight Deaton, predikant

    Zondag in het volwassenenonderwijs klasse: 09:30

    Morning Worship: 10:30

    Royal Ranger: 06:00

    Groep: 06:00

    Dinsdag Groep: 06:30

    jeugdgroep Woensdag: 07:00

    Donderdag bidstond: 06:00

    praktijk, verering: 19:00

    PALERMO

    Kerk Faith Heiligheid

    3404 Highway 70

  • 534-5559

    Cameron Hudson, Pastor

    Zondag: 10:00 en 06:00 uur

    Dinsdag: 07:00

    Zaterdag: 07:30

    Baptist Palermo

    (Southern Baptist)

    2290 Kenilworth Avenue

  • 533-8197

    Zondag Bijbelstudie: 09:45

    Zondagsviering: 11:00 en 18:00 uur

    Kidz Kerk: 11:00

    Gebed en Mer Bijbelstudie: 07:00

    Cliff Covey, Pastor

    Kerk christelijk geloof

    7695 Melvina Avenue

  • 532-1215

    Joseph E. Crook, predikant

    Sunday School: 09:30

    Zondag eredienst: 10:30

    Jeugd zondag service: 06:00

    Dinsdag: voorbede 19:00

    Woensdag: 07:00 Eredienst

    Palermo Congregatie van Jehovah's Getuigen

    7490 Gene Lane

    Zondag: publieke discours, 09:55

    Trinity Gratis Heiligheid

    1223

  • Palermo Road
  • 533-2426

    Broer Randy Guild, predikant

    Za, zo, maart Eve. 07:00

    Zondagsschool 10:00

    Morning Service: 11:00

    Palermo Family Bible Church

    2570 North Villa Ave.

  • 533-2975

    Rev. & Mrs. Michael Jacobsen, herders

    Zondagmorgen: 09:30 en 11:30

    Zondagavond: 06:00

    Bijbelstudie ,, Woensdag: 07:00

    Chris Jacobsen, jeugd paster

    Zaterdag: 06:00

    PARADISE

    Church of Religious Science

    Andrew Torkelson, predikant

    189 Butte Rd.

    877-5673 of 872-2064

    Morning Service: 10:00

    First Church of Christ Scientist

    6970 Clark Road

  • 877-6381

    Zondag service: 10:00

    Jehovah's Getuigen

    Magalia Congregatie, 7874 Skyway

    Openbare Talk: Zondag, 13:00

    Paradise Zevende-dags Adventisten

    5720 Academy

  • Unit
  • 877-4454

    Charles White, predikant

    Diensten: 08:55 en 11:20, zaterdag

    De Jubilee Ridge

    6280 Clark Road

  • 872-2441

    Zondagsviering &6 Kinderen della Chiesa

    9 & 11 a.m

    Rackerby

    Community Church Rackerby

    Lee Beldon, Pastor

    7416 La Porte Rd.

  • 679-2679

    Domenica Scuola 10:00

  • Culto
  • 11:00

    Mercoledì Preghiera: 06:00

    Richvale

    Richvale Free Church Evangelical

    5219 Church Street

  • 882-4225

    Sr. Pastor: Ian Carlisle

    Culto Servizio 09:30

    (0)
    (0)