Hoe tot deur tot deur evangeliseren, zeven nuttige tips

Godsdienst Admin December 16, 2016 0 20
FONT SIZE:
fontsize_dec
fontsize_inc

Hier ga je Pastor Jack. Ik gebruik een spellingcontrole, grammaticacontrole en de weegschaal leesbaarheid om alle documenten te wijzigen. Mijn tekstverwerker is het Woord. U kunt een ander te hebben?
--------------------

Broken Hearts voor Lost
Hier is een ontnuchterende feit. Bijna 700.000 mensen sterven elke dag, ongeveer 30.000 sterven elk uur, en ongeveer 500 sterven elke minuut. [Space tussen elke minuut en] Dit aantal stijgt elke dag. Nu begrijp het feit dat slechts 33% van hen zijn christenen. Dus vandaag, 462.000 mensen zullen sterven en voor eeuwig gescheiden zijn van God. Degenen die het Evangelie te horen is aan die van de 33%.
Al jaren heeft de kerk woonde in zonde van stilte ... de Grote Opdracht was de "grote nalatigheid." Ondanks het feit dat Jezus zei tegen de gelovigen, vijf keer door dwingende opdrachten te gaan rond de [hele] wereld discipelen te maken, minder dan 1 op de 10 ooit hun geloof met iemand die verloren gaat delen. Erger nog, slechts 1 op de 20 is altijd in al hun christelijke leven meer dan één persoon tot Christus gebracht. Wat een tragedie! Geloof me, ik beter was. Dat is de reden waarom ik heb vandaag een vuur voor evangelisatie. Ik heb om het evangelie te delen omdat, zoals Jeremia 20: 9 zegt: "Zijn woord is in mijn hart als een vuur, een vuur, besloten in mijn beenderen.
Ik ben het zat om het te houden; inderdaad, kan ik niet. Ik zal een aantal van de ervaringen die ik heb gehad in mijn vele jaren van evangelisatie had te delen. U kunt leren van mijn fouten. U kunt beter zelf manieren te hebben, maar wat ik op de harde manier geleerd hebben, dan kunt u de gemakkelijke manier te leren.
Leren van fouten
Mensen leren meer van hun fouten dan hun mislukkingen, zodat bied ik u nu gratis in wat duur voor mij mijn advies load fout was. Ik trainde een aantal jaren met een evangelist. Ik had jaren van meer kerken in effectieve evangelisatie methoden van opleiding en onderwijs. Het grootste ding dat ik geleerd heb is dat de macht is in het bericht en niet de boodschapper. God de Vader trekt zondaars, de Heilige Geest overtuigt de verloren, en Jezus redt hen. Ik ben niet betrokken bij de besparingen. God redt, ik alleen maar dragen de boodschap. De macht is in het Woord van God ... voor mij is er geen stroom. Sparen is zijn verantwoordelijkheid, niet de mijne. Het is hun reactie op mijn vermogen, maar hun reactie op zijn capaciteiten. Zelfs de slechtste baan van de getuige is nog altijd beter dan geen record at all. Je bent nog gehoorzaam zijn aan het gebod van Christus te zijn.
• Een suggestie
Ik heb geleerd uit ervaring dat wanneer ik klop op de deur van iemand, ik ben het binnenvallen hun vrije tijd en ik moet hun privacy te respecteren. Als niemand antwoordt, weet ik niet kijken door een raam of door een opening in de deur. I de bel van de eerste deur als er een is, en ik geef ze een paar seconden om de deur te openen. Als niemand antwoordt, alleen dan klopte hij mij en dan slechts twee keer. [Fragment van beoordeling] [fragment van beoordeling] [fragment van beoordeling]
• Tip Twee
Na een paar seconden, ik laat een spoor Bijbel die het heilsplan op en een kaart met een naam, [spatie] het telefoonnummer van de kerk, het adres en de website heeft als er een is.
• Tip Drie
kruisen nooit iemand's achtertuin. Het toont een gebrek aan respect als je dat doet. bouwplaatsen mensen zijn als soevereine grondgebied van een natie. En "hun privé-eigendom en respect. En als ze gewoon hadden geplant nieuwe gras of willen hun gras in grote vorm te houden (en wie niet?). En als je net hebt bewaterd of bemest het? Respect is altijd belangrijk.
• Tip Four
Ik risico's nemen nooit als wandelen in een tuin die een hond gevaarlijk is of op zoek is "Beware of Dog" teken op het. In beide gevallen is er echt een gevaarlijke hond in de tuin en ik zie ze niet of is er een manier om te zeggen "Keep Out". [In beide gevallen is er echt een dangerouse [verwijder en gevaarlijke] hond in de tuin] of [Beide er is echt een gevaarlijke hond in de tuin en] In ieder geval is het risico niet waard. En ik heb respect voor een "Keep Out" teken want ze hebben het volste recht degenen die willen om buiten te houden. [In beide gevallen is er niet echt een gevaarlijke hond in de tuin en] [Ofwel is er echt een gevaarlijke hond in de tuin en]
• Tip Five
Als er kinderen in de binnenplaats ik zou kunnen noemen, maar ik heb nooit over praten, maar ga direct naar de deur. We moeten nooit kinderen in gesprekken deel te nemen tijdens bezoeken, want als dit zijn mijn kinderen of kleinkinderen, waarschijnlijk ik bel de politie of coming out om hen te ontmoeten en hen vragen wat ze willen.

Tip Zes
Wanneer iemand de deur opent, is het eerste wat ik doe is om zich te verontschuldigen voor het binnendringen. Ik zeg: "Het spijt me dat ik u stoor" ... of omdat ik het binnenvallen van hun ruimte en lopen op hun eigen terrein. Mijn eerste regel is: "Ik verontschuldig me voor het nemen van een beetje 'van uw tijd, maar ik ben (uw naam) van (kerk naam) en we proberen uit te vinden wat we kunnen doen als kerk dienste van de gemeenschap." "Er is iets dat je het gevoel dat we als kerk kan doen om deze stad te helpen?" Dit is heel niet bedreigend. Het geeft hen een gemakkelijke naar buiten en niet proberen om de godsdienst proppen onderaan hun keel. Als ze geven u een antwoord, ik meestal opschrijven en zeggen dat we proberen om de gemeenschap te helpen als onderdeel van de reikwijdte van onze kerk. Als je een kerk moet naar huis zeg ik: "Wat mooi!" "Totdat je een relatie met Jezus Christus en een huiskerk, dat is het belangrijkste ding. Als ze dat niet, dan, natuurlijk, ik hen de hand van een [spatie] papier met het adres van de kerk, de tijden van aanbidding, en een telefoonnummer erop. onze kerk heeft bedrijfsgrootte kaarten die de tijden van de zondagsschool, erediensten, bijbelstudie vertellen op woensdagavond, het telefoonnummer, website (indien van toepassing), en het telefoonnummer erop. Als u niet beschikt over een kerk huis te hebben en bereid zijn te accepteren is een passage uit de Bijbel en de kerk papier, dan met alle middelen te geven aan hen.
• Punta Seven
U kunt ontdekken dat er betere tijden voor u om te gaan, maar vanuit mijn ervaring, vond ik dat de beste tijden zijn ongeveer 10:00 tot ongeveer 24:00 en de beste dagen zijn op zaterdagochtend. Een ander mooi moment is ongeveer 6: 00-20: 00 op vrijdagavond. Die dagen zijn beste die ik in dat het merendeel van de mensen gevonden zijn in een veel meer open maandagavond die kinderen hebben zin om te eten, huiswerk voor hen te doen, je moe bent of niet de meest vrolijke op maandag van elk geval. De meeste mensen werken 1 shift ook dus de meerderheid van de mensen zullen thuis op vrijdagavond. En als iemand werkt 1e of 2e ronde beurt, zijn ze meestal thuis op zaterdagochtend en zijn vaak wakker na 10:00
Ook is het altijd beter om te gaan met iemand anders. Mannen met mannen en vrouwen met vrouwen is ideaal. [Mannen met mannen en vrouwen met vrouwen] [Een man met mannen en vrouwen met vrouwen wordt] Het mengen van een man getrouwd met een andere vrouw getrouwd of single is nooit gepast. Ook met twee mensen aan een persoon die zich mag laten bidden tijdens het spreken te hebben. En het feit dat als je iemand aan de deur te ontmoeten en zijn ongepast gekleed, heb je nog een getuige met u om te getuigen over wat, als er iets gebeurde. Respect voor hun recht om nee te zeggen. Als u niet geïnteresseerd bent, kun je zeggen dank u voor uw tijd en bieden hen een passage uit de Bijbel en de kerk visitekaartje, maar als ze dat weigeren, dan probeer niet om iemand in hun handen te dwingen, steken een op hun belang en natuurlijk niet te zetten iets van de kerk in een mailbox. Dat is illegaal.
Gehoorzaamheid aan de oproep
Opnieuw haar [is] goed om te onthouden dat het ergste taakrecord is nog altijd beter dan helemaal niet te getuigen. De kracht van de boodschap en niet de boodschapper, en God is degene die belt en trekt mannen en vrouwen tot Christus en niet jij of ik. Je bent gewoon gehoorzaam en God trekt mensen aan Jezus Christus en hij doet door de Heilige Geest, zodat je niet verantwoordelijk zijn voor hun afval of accepteer het bericht (Johannes 6:44). Soms zijn ze planten en iemand anders het water. Andere keren water is wat iemand heeft geplant. Maar, zoals altijd, God geeft de verhoging. Zoals Paulus zei in I Korintiërs 3: 6-7, "Ik heb geplant, Apollos heeft begoten, maar God gaf de stijging [Fragment van beoordeling] So noch hij, die plant, noch hij, die nat is iets, maar God die de groei geeft. dingen. "[haakjes error] En 'hun reactie op zijn vermogen.
U zult begrijpen dat de beslissing kaarten, de ABC redding, [geen komma] of iemand leidt het gebed van de zondaar niet van plan om iedereen te redden. God alleen redt. Niemand wordt gered door lopen in een gang, of het invullen van een besluit van de kaart, of bidden een gebed. Ze worden alleen opgeslagen als ze geloven in Jezus Christus als de Zoon van God, als Heer en Heiland. Geloven in Jezus is niet alleen geloven [niet beperkt te geloven] wie het is. Geloof in Johannes 3:16 betekent vertrouwen op, leunend op, vertrouwen op, en hun vertrouwen in. [Fragment van beoordeling]
Ik bid dat inspireert en uitrust. Matthew 9: 37-38 zegt: "De oogst is groot, maar arbeiders zijn er weinig Bidt daarom de Heer van de oogst, daarom, om de werknemers uit te zenden in Zijn oogst Bidt daarom de Heer van de oogst, daarom, uit te zenden arbeiders.. in zijn oogst. 'ik bid u zult een van hen.
Hoe om gered te worden

Niemand van ons is goed genoeg om gered te worden en in feite, "Er is niemand rechtvaardig, ook niet één ... Want zij hebben allen gezondigd en derven de heerlijkheid van God." Romeinen 3:23 en 6:23. [Fragment van de herziening te overwegen] Vraag vergeving van God. "Iedereen die de naam van de Heer, zal behouden worden noemt." Romeinen 10:13
U moet uw vertrouwen in Christus als de enige hoop voor redding brengen (Handelingen 4:12; Johannes 14: 6). Johannes schreef: "Aan al diegenen die het heeft ontvangen, aan hen die in zijn naam geloven, het vermogen om kinderen van God te worden gaf hij." John 01:12 (Zie Openbaring 3:20). [Fragment van beoordeling]
Je moet in het openbaar belijden dat Jezus is uw Heer. "Als u met uw mond belijdt, 'Jezus is Heer,' en uw hart gelooft dat God hem uit de doden opgewekt, zult gij behouden worden." Romeinen 10: (. Zie v 10-12) 9 [fragment van de herziening te overwegen]
Bekering en geloof

Bekering en geloof zijn twee kanten van dezelfde medaille. Een persoon moet bekeren van hun zonden (afwenden van hen, het verlaten van hen) en vervolgens hun vertrouwen in Christus. Er is geen manier dat een persoon kan worden opgeslagen.

Antwoord

(0)
(0)